شرکت خدماتی, نظافت منزل,نظافت محل کار,نظافت اداره,نظافت راه پله,نظافت پارکینگ,نظافتچی خانم جوانشرکت خدماتی و نظافتی تاژ در تهرانشرکت خدماتی و نظافتی همیار گستر تهران

اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی یکی از راهکارهای نوین برای آسان سازی سفارش خدمات آنلاین منزل از قبیل نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات ، سمپاشی منازل، خدمات مبل شویی و … می باشد.

مزایای استفاده از اپلیکیشن خدماتی

با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید نظافتچی مورد نظر خود را جهت انجام نظافت منزل و .. انتخاب کنید. انتخاب جنسیت نظافتچی، تعیین تاریخ انجام سفارش، محاسبه آنلاین هزینه ها و … از دیگر مزایای اپلیکیشن خدماتی می باشد.

شما با استفاده از اپلیکیشن خدماتی می توانید در تاریخ مورد نظر خود، نظافتچی مورد نظر خود راانتخاب کنید. آدرس خود را وارد کرده و هزینه انجام سفارش را یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید و یا اینکه گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنید.

 

با استفاده از گزینه پرداخت در محل پس انجام کار و اطمینان از انجام صحیح و سلامت وظایف محوله، می توانید هزینه را پرداخت نمایید.

در این اپلیکیشن سفارشات قبلی شما قابل مشاهده می باشد. شما می توانید ببینید قبلا خدمات شما توسط چه شخصی انجام شده است. مشتریان این اپلیکیشن بعد از انجام کار می توانند به نظافتچی هایی که آن خدمات را انجام داده اند رتبه دهند. این رتبه بندی باعث می شود که مشتریان دیگر راحت تر بتوانند نظافتچی خود را انتخاب کنند.

دریافت اپلیکیشن خدماتی

جهت دریافت اپلیکیشن خدماتی برای نسخه اندروید می توانید از کافه بازار یا مایکت استفاده نمایید. این اپلیکیشن حجم زیادی ندارد و معمولا بر روی تمام گوشی های اندرویدی نصب می شود.

دریافت اپلیکیشن خدماتی از کافه بازار