شرکت خدماتی, نظافت منزل,نظافت محل کار,نظافت اداره,نظافت راه پله,نظافت پارکینگ,نظافتچی خانم جوانشرکت خدماتی و نظافتی اصفهان

اولین شرکت خدماتی نظافتی اهواز

منازل، ادارات، راه پله ::: 

تاسیسات – نقاشی ساختمان 

» اعزام نیروی خانم و آقا جهت نظافت منازل، راه پله و شرکتها 
» اعزام مهماندار جهت پذیرایی از مجالس و مراسم های شما 
» اعزام نیروی خانم و آقا به صورت روزانه، هفتگی، قراردادی 

شماره ثبت : 42028

پرسنل خانم و آقا فقط با یک تماس با شماره های مربوطه آماده خدمت رسانی به شما در حوزه های زیر می باشد: 

::: انجام نظافت داخل منزل که اغلب خانم ها اعزام می شوند. شامل شستشوی ظروف یا لباس – دیوارشوئی – گردگیری – جاروکشی – شستن آشپزخانه و غیره (کارهای مربوط به خانم های خانه دار) 

::: انجام نظافت راه پله (بیشتر آقایان اعزام می شوند) شامل درب ورودی – کلید و پریز – نرده ها (حفاظ آهنی) ضدعفونی کف پله ها – پارکینگ – حیاط – شیشه های موجود در راه پله 

::: خدمات رسانی به کلیه مناطق اهواز : *خانه تکانی شب عید با اعزام پرسنل (8 ساعت کار تحت نظارت مشتری) 

* اعزام پرسنل جهت امور پذیرایی با مناسبت ها (تحت نظارت مشتری) 

تذکرات مهم: لطفا قبل از درخواست پرسنل از ما به کلیه اطلاعیه های این شرکت و نحوه سرویس دهی کاملا توجه فرمایید و مطلع باشید تمامی پرسنل این شرکت اعم از خانم و آقا در بدو ورود به منزل شما ملزم به ارائه معرفی نامه از طرف شرکت می باشند که در پایان معرفی نامه نظر شما در رابطه با کار کارگر و امضاء شما می باشد که حتما باید آنرا امضا و تایید نمایید. این شرکت به هیچ وجه شماره تلفن و سایر اطلاعات شما را به جز آدرس کار به پرسنل خود نمی دهد، در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا با ما تماس بگیرید. ضمن حفظ کرامت خود و کارگر به یادداشته باشید اصل اول، حرف شنوی نیروی کار ، انضباط و رعایت سلسله مراتب کارفرما – کارگری است. بنابراین، فاصله مطلوب را رعایت فرمایید. 

قبل از ورود پرسنل ما به منزل خود حتما برگه معرفی نامه را دریافت و امضا نمایید. قبلا وسایل مورد نیاز کار به اضافه وظایف و زمانبندی هر قسمت از کار را یادداشت نموده و در بدو ورود به کارگر توضیح دهید.
لازم به ذکر می باشد که کارگران از قشر نسبتا ضعیف می باشند و این طبیعی است که شاید نتوانند کولر گازی – یخچال ساید بای ساید یا تجهیزات دیگر از قبیل کامپیوتر و تلویزیونهای سه بعدی را تمییز کنند. پس نظافت این نوع وسایل را به آنها آموزش دهید. 

(توصیه می کنیم اینگونه وسایل را خودتان نظافت کنید یا در زمان نظافت کارگر حضور داشته باشید)

پل ارتباطی با شرکت الماس:

مشاورت و شکایات

09109797737

شعبه مرکزی کیان پارس:

061-33914411

061-33914422

061-33914433

شعبه کیان آباد:

061-33382431

061-33382432

شعبه زیتون:

061-34431573

3.4/5 - (16 امتیاز)