شرکت خدماتی, نظافت منزل,نظافت محل کار,نظافت اداره,نظافت راه پله,نظافت پارکینگ,نظافتچی خانم جوانشرکت خدماتی و نظافتی همیار گستر تهرانشرکت خدماتی و نظافتی تاژ در تهرانشرکت خدماتی و نظافتی پایتخت تهرانشرکت خدماتی و نظافتی آریا تهرانشرکت خدماتی و نظافتی پاک سهند جامشرکت خدماتی و نظافتی آریا رخش تهران آرا

شرکت مهستان در مهر ماه سال ۹۳ با شماره ثبت ۱۱۱۶۵ تاسیس شد و در امور خدمات عمومی و ساختمانی به همشهریان خرم آبادی خدمات ارائه می نماید.

داری مجوز صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی استان لرستان

آدرس:شقایق-خیرآباد روبروی مسجد

شماره تماس:
۰۶۶-۳۳۴۰۰۷۳۴

مدیر دفتر مرکزی:
سرکار خانم خادمی ۰۹۱۹۷۶۱۷۹۶۵

مدیر عامل:
مهندس حمید محمدی ۰۹۰۱۳۳۰۲۶۹۵

شماره ثبت :۱۱۱۶۵

دارای مجوز صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی

تحت پوشش بیمه مسئولیت

 ۱-خدمات عمومی:

*خدمات نظافتی به منازل با کادر خانم و آقا:نظافت داخل منازل به صورت ساعتی وروزانه، دائم و یا نیمه وقت.نظافت راه پله، لابی، پارکینگ، حیاط و مشاعات.نیروی باغبانی و گلکاری. نیروی آشپزی حرفه ای. نظافت داخل و خارج مجموعه های تجاری یا اداری.

*خدمات پرستاری و مراقبتی:تامین نیروی انسانی دائم و یا نیمه وقت خانم و آقا جهت: مراقبت از سالمندان، پرستاری حرفه ای از سالمندان، مراقبت از کودکان babysitterr، مراقبت یا پرستاری از بیماران بستری در بیمارستان ها و یا منازل.

*خدمات سرایداری و نگهبانی:تامین نیروی انسانی دائم و یا نیمه وقت خانم و آقا جهت:  سرایداری، نگهبانی، لابی من، پارک بان و انتظامی

*خدمات کفسابی و شتشوی نما:ساب انواع سنگ های گرانیتی، موزاییک، مرمریت، اسید، ساب و شیشه ای کردن سنگ لاشه بتن. کف شویی، ساب پله و دیوار با دستگاه و ابزار آلات خارجی. رولپلاک کردن سنگ های ساختمانی در ارتفاع.شستشوی نمای تمام شیشه و یا تمام سنگ بدون داربست و با دستگاه واتر سند بلاست با نیروی بند باز. واکس و پولیش لمینیت و پارکت با مواد نانو ومرغوب.

*خدمات به ارگان ها و شرکت ها: نیروی نظافتچی،  نیروی آبدارچی، نیروی باغبانی، نیروی نگهبانی، نیروی خدمات کارمندی، نیروی تحصیل داری.

*انجام کلیه امور اداری:شرکت مهستان با کادری مجرب آماده انجام تمامی امور اداری شما با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان در تمامی : ارگانها -مراکز دولتی و غیر دولتی -بانکها -سازمانها- نهادها- ادارات-دانشگاه ها و… می باشد

۲-خدمات ساختمانی و تاسیساتی:
* انجام کلیه امور ساختمانی: بنایی ، گچکاری ، جوش کاری ، سقف کاذب ،اعزام کارگر ماهر ونیمه ماهر ساختمانی ،نقاشی ساختمان

*انجام کلیه امور تاسیساتی: لوله کشی گاز ، برق ساختمان ،لوله کشی گرم و سرد،لوله کشی توکار کولر گازی و…

۳-خدمات فنی وتعمیرات:

*فنی: نصب و سرویس انواع کولر ،پکیج،آیفن،آبگرمکن ،درب اتوماتیک و دوربین های مدار بسته

تعمیرات: تعمیر انواع پکیج،یخچال،بخاری،آبگرمکن-ایفون-تلفن

به دلیل بالا بودن سفارشات ۱-۲ روز قبل جهت رزرو تماس بگیرید.

۰۶۶-۳۳۴۰۰۷۳۴

۰۹۱۹۷۶۱۷۹۶۵

شرکت خدماتی و نظافتی مهستان خدمات شتاب
۲ (۴۰%) ۲ votes